Komunikacja miejska – reklama i marketing

Reklama:

Reklama to proces zwracania uwagi na produkty i usługi. Dokonują tego firmy, które ogłaszają potencjalnym klientom możliwości swoich towarów i usług.

Reklama to jeden ze sposobów na przekonanie ludzi do zakupu Twoich produktów lub usług biznesowych. Istnieje wiele rodzajów reklam, takich jak reklamy telewizyjne, banery, plakaty, ulotki i wiele innych. Branża reklamowa istnieje od ponad 100 lat i przeszła długą drogę od prymitywnego, jednokierunkowego przekazu. Dziś zaawansowane technologicznie formy marketingu mogą być skierowane do konkretnych osób o określonych zainteresowaniach, takich jak Ty.

Reklama oraz komunikacja miejska

Zwłaszcza w autobusach i tramwajach reklama istnieje już od jakiegoś czasu. Często też można zobaczyć reklamy na nadwoziach tych pojazdów. Transport publiczny to świetny sposób na poruszanie się po mieście, a ludzie prawie nie zauważą reklam. Zakup ruchomej reklamy to około 6000 zł miesięcznie, co jest uważane za bardzo tanie. Zależy to również od tego, ile różnych pojazdów używasz do marketingu. Warto zapoznać się z tą opcją i zrobić rozeznanie, czy coś rzuca się w oczy, a jeśli tak to zapraszamy do: komunikacja miejska reklama